Електробезпека

У випадку виявлення пошкодження лінії електропередач а також інших пошкоджень, які можуть становити загрозу електробезпеці, просимо організувати охорону місця пошкодження та негайно повідомити нас за номерами телефонів ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­0 800 30-46-77, +38 (098) 225 46 77, ­+38 (099) 225 46 77або електронною поштою на адресу: statusenergo@ukr.net. Також можна повідомити нас, заповнивши відповідну форму звернення на нашому інтернет сайті. При цьому, в темі звернення, слід обов'язково зазначити: «ЗАГРОЗА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ».

ПОРЯДОК ІНФОРМУВАННЯ ПРО ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ

 1. При настанні події чи аварії, яка становить загрозу електробезпеці, працівникам підприємства або свідкам нещасного випадку слід вчинити наступні дії:
  1. Невідкладно повідомити про подію чи аварію, яка становить загрозу електробезпеці.
  2. Інформація про загрозу електробезпеці повідомляється:
   • Працівником – безпосередньому керівнику працівника або іншій уповноваженій особі;
   • Споживачем – у центр обслуговування споживачів ТОВ «СТАТУС ЕНЕРГО»
  3. У випадку виявлення подій, які становлять загрозу електробезпеці необхідно:
   • Дотримуватися безпечної відстані від місця події (у випадку замикання на землю чи падіння дерева на дроти повітряних ліній безпечна від стань становить не ближче 8 метрів).
   • Сповістити про небезпеку оточуючих.
   • Запобігти наближенню до місця аварії випадкових перехожих чи тварин та повідомити про те, що сталося через засоби зв'язку або особисто безпосереднього керівника чи іншу уповноважену особу на підприємстві, а споживачам - у центр обслуговування споживачів ТОВ "СТАТУС ЕНЕРГО".
 2. Керівники або інших уповноважені особи на підприємстві у разі отримання повідомлення про нещасний випадок чи аварію, яка становить загрозу електробезпеці, мають вчинити наступні дії:
  1. Невідкладно подати інформацію про загрозу електробезпеці.
  2. Інформація подається за допомогою засобів зв'язку до відділу цивільного захисту, пожежної безпеки та мобілізаційної роботи, чергового диспетчера РЕМ, ОДС за номером телефону 101 та у центр обслуговування споживачів ТОВ «СТАТУС ЕНЕРГО».
  3. Керівники на місцях повиннівчинити такі першочергові дії:
   • Повідомити про загрозу електробезпеці.
   • Оцінити ситуацію і визначити наслідки від настання нещасного випадку або інших подій, які становлять загрозу електробезпеці.
   • Організувати за необхідності надання першої медичної допомоги.
   • Прийняти невідкладні заходи по недопущенню подібних подій.